Досвідчені няні від агентства “Світ Сім’ї”

Найняти няню

Няня для немовляти

Няня для немовляти: 

від народження до 1 року

Няня немовляті, має медичну освіту, досвід роботи з немовлятами, знання грудного патронажу, знання профілактичного масажу, лікувальної фізкультури, плавання для немовлят, основ догляду за новонародженими дітьми. Ваш малюк буде знаходитися в добрих, надійних руках професійної няні

Няня дошкільнику

Няня-вихователь:

від 1 року до 5 років

Няня-вихователь для дитини – це досвідчена няня, що має педагогічну освіту, досвід роботи в дошкільних установах, досвід роботи з дітьми дошкільного віку в сім’ях. Знає сучасні методики раннього розвитку, вміє організувати режим дня дитини, виявити і розвинути таланти дитини.

Гувернантка

Няня-гувернантка: 

від 5 років і школярі

Няня-гувернантка для дитини дошкільного або шкільного віку – це досвідчений педагог, який має досвід роботи в школі, досвід роботи гувернанткою в сім’ях, знає шкільну програму, іноземні мови. Вміє захопити дитину, організувати дозвілля, прищепити дитині хороші манери. Вчитися з такою нянею легко, а проводити дозвілля цікаво і захоплююче.

Ціни на послуги няні

Няня для немовляти від

100грн/год

Няня для дошкільника від

100грн/год

Гувернантка школяреві від

120грн/год

Швидке замовлення на підбір персоналу

Замовлення персоналу: (068) 379 95 45
mir.s.agency@gmail.com

Напишіть нам в:

        

Україна, м Київ, вулиця Ярославська, 6, офіс 27
(м. Контрактова Площа)

  Який персонал Вам потрібен?

  Ваше ім'я

  Номер телефону

  Оберіть, будь ласка
  Шукаю ПерсоналШукаю Роботу

  Агентство домашнього персоналу «Світ Сім’ї» пропонує послуги по підбору досвідчених і надійних нянь і гувернанток. Няні від нашого агентства мають профільну освіту (педагогічну, медичну, психологічну), досвід роботи в сім’ях, рекомендації з попередніх місць роботи. Кожна няня має знання грудного патронажу, методик раннього розвитку, дитячої психології.

  Няні від агентства “Світ сім’ї”

  • Це кращі няні з Києва та інших регіонів України, які є висококваліфікованими фахівцями

  • Наші няні пройшли тестування на профпридатність, перевірку документів, медичних книг, рекомендацій і характеристик з попередніх місць роботи

  • Наші няні мають профільну освіту, досвід роботи в сім’ях і позитивні рекомендації

  • Няні від агентства домашнього персоналу «Світ Сім’ї» – це справжні професіонали. Вони можуть виконувати повний спектр обов’язків по догляду за дитиною, відповідно до віку і потреб малюка

  • Наші няні можуть працювати в будь-якому зручному для Вас графіку, адже няня повинна бути не тільки професійною але і мобільною. Виходячи з цього, няня може працювати як без проживання так і з проживанням

  • В нашій базі персоналу агентства є няні для будь-якого віку дитини

  Наші переваги

  мир семьи 10 лет опыта

  Ми підбираємо домашній персонал більше 10 років

  Агентство домашнего персонала "Мир Семьи" принимает заявки на домашний персонал за 24/7

  Приймаємо заявки на підбір домашнього персоналу 24/7

  Подбор домашнего персонала за 1 день

  Найшвидший підбір домашнього персоналу у Києві

  Переваги підбору няні в агентстві “Світ Сім’ї”

  • Агентство домашнього персоналу «Світ Сім’ї» – це команда професіоналів. Ми допоможемо Вам і зробимо відбір кращих нянь, які будуть відповідати всім Вашим вимогам і побажанням, допоможемо організувати і провести співбесіду з кандидатами

  • Протягом дії договору за кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який зможе допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань стосовно роботи няні.

  • Досвідчена HR – команда агентства «Світ Сім’ї» проводить навчальні тренінги з персоналом щодо специфіки роботи в сім’ї, правил поведінки на роботі, роз’яснюють поняття конфіденційності та субординації для того, що б працювати з персоналом від агентства «Світ Сім’ї» було легко і комфортно.

  • Менеджери агентства домашнього персоналу «Світ Сім’ї», на першій зустрічі з нянею проведуть комплексну, всебічну перевірку няні на благонадійність і професіоналізм.

  • Найняти няню від агентства домашнього персоналу «Світ Сім’ї» – це найняти професійну няню, якій Ви можете довіряти на 100% і бути впевнені, під час Вашої відсутності Ваша дитина під надійним наглядом.

  • Ми працюємо довгий час з родинами, у нас достатньо знань в сфері підбору домашнього персоналу, і ми впевнені, що зможемо допомогти Вам підібрати няню для дитини, яка зможе виправдати всі Ваші очікування.