Досвідчені охоронці приватного будинку від агентства з підбору домашнього персоналу “Світ сім’ї”

Залишити заявку

Ціни на послуги охоронця

Охоронець в приватний будинок від

1000грн/доба

Охоронець-господарник від

1300грн/доба

Швидке замовлення на підбір персоналу

Замовлення персоналу: (068) 379 95 45
mir.s.agency@gmail.com

Напишіть нам в:

        

Україна, м Київ, вулиця Ярославська, 6, офіс 27
(м. Контрактова Площа)

  Який персонал Вам потрібен?

  Ваше ім'я

  Номер телефону

  Оберіть, будь ласка
  Шукаю ПерсоналШукаю Роботу

  Агентство домашнього персоналу «Світ сім’ї» пропонує послуги по підбору досвідчених і надійних охоронців в приватний будинок. Охоронці від нашого агентства мають профільну освіту, досвід роботи в сім’ях, рекомендації з попередніх місць роботи.

  Охоронці від агентства “Світ сім’ї”

  • Це кращі охоронці приватного будинку з Києва та інших регіонів України, які є висококваліфікованими фахівцями

  • Наші охоронці пройшли тестування на профпридатність, перевірку документів, медичних книг, рекомендацій і характеристик з попередніх місць роботи

  • Наші охоронці мають досвід роботи в сім’ях і позитивні рекомендації

  • Охоронці від агентства домашнього персоналу «Світ сім’ї» – це справжні професіонали. Вони можуть виконувати повний спектр обов’язків з охорони приватного будинку і території.

  • В нашій базі шукачів є охоронці під будь-які вимоги

  Наші переваги

  Агентство домашнего персонала "Мир Семьи" имеет более 10 лет опыта

  Ми підбираємо персонал більше 10 років

  Агентство домашнего персонала "Мир Семьи" принимает заявки на домашний персонал за 24/7

  Приймаємо заявки 24/7

  Подбор домашнего персонала за 1 день

  Найшвидший підбір в Києві

  Переваги підбору охоронця в агентстві “Світ сім’ї”

  • Агентство домашнього персоналу «Світ сім’ї» – це команда професіоналів. Ми допоможемо Вам і зробимо відбір кращих охоронців, які будуть відповідати всім Вашим вимогам і побажанням, допоможемо організувати і провести співбесіду з кандидатами

  • Протягом дії договору за кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який зможе допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань стосовно роботи охоронця.

  • Досвідчена HR – команда агентства «Світ сім’ї» проводить навчальні тренінги з персоналом щодо специфіки роботи в сім’ї, правил поведінки на роботі, роз’яснюють поняття конфіденційності та субординації для того, щоб працювати з персоналом від агентства «Світ сім’ї» було легко і комфортно.

  • Менеджери агентства домашнього персоналу «Світ сім’ї», на першій зустрічі з охоронцем проведуть комплексну, всебічну перевірку охоронця на благонадійність і професіоналізм.

  • Найняти охоронця від агентства домашнього персоналу «Світ сім’ї» – це найняти професійного охоронця, якій Ви можете довіряти на 100% і бути впевнені, під час Вашої відсутності Ваш дім під надійним наглядом.

  • Ми працюємо довгий час з родинами, у нас достатньо знань в сфері підбору домашнього персоналу, і ми впевнені, що зможемо допомогти Вам підібрати охоронця в приватний будинок, який зможе виправдати всі Ваші очікування.