“Світ Сім’ї” допопможе Вам найняти няню в Києві

Найняти няню

Найняти няню для немовляти

Няня для немовляти: 

від народження до 1 року

Няня немовляті, має медичну освіту, досвід роботи з немовлятами, знання грудного патронажу, знання профілактичного масажу, лікувальної фізкультури, плавання для немовлят, основ догляду за новонародженими дітьми. Ваш малюк буде знаходитися в добрих, надійних руках професійної няні

Найняти няню дошкільнику

Няня-вихователь:: 

від 1 року до 5 років

Няня-вихователь для дитини – це досвідчена няня, що має педагогічну освіту, досвід роботи в дошкільних установах, досвід роботи з дітьми дошкільного віку в сім’ях. Знає сучасні методики раннього розвитку, вміє організувати режим дня дитини, виявити і розвинути таланти дитини.

Найняти гувернантку

Няня-гувернантка: 

від 5 років і школярі

Няня-гувернантка для дитини дошкільного або шкільного віку – це досвідчений педагог, який має досвід роботи в школі, досвід роботи гувернанткою в сім’ях, знає шкільну програму, іноземні мови. Вміє захопити дитину, організувати дозвілля, прищепити дитині хороші манери. Вчитися з такою нянею легко, а проводити дозвілля цікаво і захоплююче.

Найняти няню. Ціни:

Няня для немовляти від 100 грн/год
Няня для дошкільника від 100 грн/год
Гувернантка для школяра від 120 грн/год

Етапи співпраці з нами

Агентство домашнього персоналу «Світ Сім’ї» не перший рік надає послугу «підбір няні в сім’ю». Ми працюємо відповідно до всіх європейських стандартів і норм. У базі кандидатів велика кількість професійних нянь і гувернанток. З нами найняти няню в Києві дуже просто. Ви залишаєте заявку на підбір няні в сім’ю і вже в найкоротші терміни професійна няня буде доглядати за Вашим малюком.

Няні від агентства “Світ сім’ї”

 • Це кращі няні з Києва та інших регіонів України, які є висококваліфікованими фахівцями

 • Наші няні пройшли тестування на профпридатність, перевірку документів, медичних книг, рекомендацій і характеристик з попередніх місць роботи

 • Наші няні мають профільну освіту, досвід роботи в сім’ях і позитивні рекомендації

 • Няні від агентства домашнього персоналу «Світ Сім’ї» – це справжні професіонали. Вони можуть виконувати повний спектр обов’язків по догляду за дитиною, відповідно до віку і потреб малюка

 • Наші няні можуть працювати за будь-яким зручним для Вас графіком, адже няня повинна бути не тільки професійню але і мобільною. виходячи з цього, няня може працювати як без проживання так і з проживанням

 • В нашій базі персоналу агентства є няні для будь-якого віку дитини

Переваги підбору няні в агентстві “Світ Сім’ї”

 • Агентство домашнього персоналу «Світ Сім’ї» – це команда професіоналів. Ми допоможемо Вам і зробимо відбір кращих нянь, які будуть відповідати всім Вашим вимогам і побажанням, допоможемо організувати і провести співбесіду з кандидатами

 • Протягом дії договору за кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який зможе допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань стосовно роботи няні.

 • Досвідчена HR – команда агентства «Світ Сім’ї» проводить навчальні тренінги з персоналом щодо специфіки роботи в сім’ї, правил поведінки на роботі, роз’яснюють поняття конфіденційності та субординації для того, що б працювати з персоналом від агентства «Світ Сім’ї» було легко і комфортно.

 • Менеджери агентства домашнього персоналу «Світ Сім’ї», на першій зустрічі з нянею проведуть комплексну, всебічну перевірку няні на благонадійність і професіоналізм.

 • Найняти няню від агентства домашнього персоналу «Світ Сім’ї» – це найняти професійну няню, якій Ви можете довіряти на 100% і бути впевнені, під час Вашої відсутності Ваша дитина під надійним наглядом.

 • Ми працюємо довгий час з родинами, у нас достатньо знань в сфері підбору домашнього персоналу, і ми впевнені, що зможемо допомогти Вам підібрати няню для дитини, яка зможе виправдати всі Ваші очікування.

Найняти няню
Ціна на няню
Няня немовляті