Доглядальниця в Києві

Залишити заявку

Доглядальниця в лікарню або на короткий термін

Доглядальниці з медичною освітою і досвідом роботи зможуть надати допомогу людині в лікарні, в післяопераційний період і період реабілітації. Або ж якщо Вашим близьким необхідна допомога на короткий період, на час Вашої відсутності. У базі агентства “Світ сім’ї” ми зібрали кращих професіоналів, які зможуть надати кваліфікований догляд за Вашими близькими.

Доглядальниця приходяща або з проживанням

Це професіонал, який зможе працювати в зручному для Вас графіку і надати професійний догляд за Вашим близьким людиною. Все доглядальниці від агентства «Світ сім’ї» мають медичну освіту або досвід роботи, мають необхідні знання та кваліфікацію, яка дозволить надати належний догляд за людиною, допомогти по дому, виконати призначення лікаря, провести гігієнічний догляд за лежачим хворим.

Компаньйонка для людини похилого віку

Компаньйонки від агентства домашнього персоналу «Світ сім’ї» мають досвід роботи в сім’ях, розуміють специфіку роботи з людьми похилого віку. Це професіонали, які не дадуть Вашим близьким відчути себе самотніми під час Вашої відсутності. Доглядальниця-компаньйонка – це надійна опора і вірний друг. Також компаньйонка зможе надати допомогу по дому, супроводити на прогулянку або в медичні установи, зробити закупівлю і приготувати їжу.

Ціни на послуги доглядальниці

Доглядальниця на добу від

900грн/доба

Доглядальниця приходяща від

800грн/день

Доглядальниця з проживанням від

900грн/день

Доглядальниця-компаньйонка від

800грн/день

Наші досвідчені доглядальниці мають медичну освіту або досвід роботи в сім’ях, мають необхідні навички і знання по догляду за людьми похилого віку. Якщо Вашим близьким потрібна допомога, звертайтеся в агентство домашнього персоналу «Світ сім’ї» і наші досвідчені менеджери підберуть Вам людину, яка зможе надати належний догляд за Вашими близькими.

Доглядальниці від агентства “Світ сім’ї”

 • Це кращі доглядальниці з Києва та інших регіонів України, які є висококваліфікованими фахівцями.

 • Наші доглядальниці пройшли тестування на профпридатність, перевірку документів, медичних книг, рекомендацій і характеристик з попередніх місць роботи

 • Наші доглядальниці мають досвід роботи в сім’ях і позитивні рекомендації

 • Доглядальниці від агентства домашнього персоналу «Світ сім’ї» – це справжні професіонали. Вони можуть виконувати повний спектр обов’язків по догляду за літньою людиною, відповідно до особливостей роботи і потребами

 • Наші доглядальниці можуть працювати з будь-якого зручного для Вас графіку, адже доглядальниця повинна бути не тільки професійної але і мобільного. З цього, доглядальниця може працювати як приходить так і з проживанням

 • В нашій базі шукачів є доглядальниці з медичною освітою, досвідом роботи з людьми з різними діагнозами

Наші переваги

Агентство домашнего персонала "Мир Семьи" имеет более 10 лет опыта

Ми підбираємо персонал більше 10 років

Агентство домашнего персонала "Мир Семьи" принимает заявки на домашний персонал за 24/7

Приймаємо заявки 24/7

Подбор домашнего персонала за 1 день

Найшвидший підбір в Києві

Швидке замовлення на підбір персоналу

Замовлення персоналу: (068) 379 95 45
mir.s.agency@gmail.com

Напишіть нам в:

        

Україна, м Київ, вулиця Ярославська, 6, офіс 27
(м. Контрактова Площа)

  Який персонал Вам потрібен?

  Ваше ім'я

  Номер телефону

  Оберіть, будь ласка
  Шукаю ПерсоналШукаю Роботу

  Переваги підбору доглядальниці в агентстві “Світ сім’ї”

  • Агентство домашнього персоналу «Світ сім’ї» – це команда професіоналів. Ми допоможемо Вам і зробимо відбір кращих доглядальниць, які будуть відповідати всім Вашим вимогам і побажанням, допоможемо організувати і провести співбесіду з кандидатами

  • Протягом дії договору за кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який зможе допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань стосовно роботи доглядальниці

  • Досвідчена HR – команда агентства «Світ сім’ї» проводить навчальні тренінги з персоналом щодо специфіки роботи в сім’ї, правил поведінки на роботі, роз’яснюють поняття конфіденційності та субординації для того, що б працювати з персоналом від агентства «Світ сім’ї» було легко і комфортно.

  • Менеджери агентства домашнього персоналу «Світ сім’ї», на першій зустрічі з доглядальницею проведуть комплексну, всебічну перевірку кандидата на благонадійність і професіоналізм.

  • Найняти доглядальницю від агентства домашнього персоналу «Світ сім’ї» – це найняти професійну помічницю, якій Ви можете довіряти на 100% і бути впевнені, під час Вашої відсутності Ваші близькі в надійних руках

  • Ми працюємо довгий час з родинами, у нас достатньо знань в сфері підбору домашнього персоналу, і ми впевнені, що зможемо допомогти Вам підібрати доглядальницю, яка зможе виправдати всі Ваші очікування

  Залишити заявку
  Домробітниця
  Водій

  Агентство домашнього персоналу «Світ сім’ї» пропонує свої послуги в підборі дбайливих, надійних доглядальниць і компаньйонок для Ваших близьких. Наші досвідчені доглядальниці мають медичну освіту або досвід роботи в сім’ях, мають необхідні навички і знання по догляду за людьми похилого віку. Якщо Вашим близьким потрібна допомога, звертайтеся в агентство домашнього персоналу «Світ сім’ї» і наші досвідчені менеджери підберуть Вам людину, яка зможе надати належний догляд за Вашими близькими.

  Ми допоможемо Вам підібрати доглядальницю:

  Доглядальниця в лікарню
  або на добу

  Доглядальниці з медичною освітою та досвідом роботи зможуть надати допомогу людині у лікарні, у післяопераційний період та період реабілітації. Або якщо Вашим близьким необхідна допомога на короткий період, на час Вашої відсутності.

  Доглядальниця додому
  приходяща

  Це професіонал, який зможе приходити у зручному для Вас графіку та надати професійний догляд за Вашою близькою людиною. Усі доглядальниці від агентства «Світ сім’ї» мають медичну освіту або досвід роботи, мають необхідні знання та кваліфікацію, яка дозволить надати належний догляд за людиною, допомогти по дому, виконати призначення лікаря, провести гігієнічний догляд за хворим, що лежить.

  Доглядальниця-компаньйонка

  в дім

  Компаньйонки від агентства домашнього персоналу «Світ сім’ї» мають досвід роботи в сім’ях, розуміють специфіку роботи з людьми похилого віку. Це професіонали, які не дадуть Вашим близьким відчути себе самотніми за Вашої відсутності. Доглядальниця-компаньйонка – це надійна опора і вірний друг.

  База агентства домашнього персоналу «Світ сім’ї» налічує велику кількість професійних доглядальниць та компаньйонок. Усі вони мають досвід роботи, багато хто має медичну освіту та досвід роботи у медичних закладах. Ми гарантуємо надійність та сумлінність нашого персоналу. Довіривши нам підбір доглядальниці, Ви можете бути впевнені, до Ваших близьких прийде людина, на яку можна покластися в будь-якій ситуації.